Постачальник
торфу та субстратів

Постачальник торфу та субстратів – сучасне європейське підприємство “DURPETA”

Фабрика субстратів «Durpeta» визнана однією з найсучасніших фабрик у країнах Балтії. На виробництві використовуються сучасні комп’ютерні системи управління процесами та контролю якості. Результатом взаємодії фахівців компанії та професійних виробників з усього світу стала база даних, яка містить велику кількість “рецептів” для квітів, овочів, декоративних рослин тощо. При виробництві субстратів використовуються тільки високоякісні добрива, вапняк, глина, пісок, перліт, мікро- та макроелементи.

ТОВ “БІОМІКС УКРАЇНА” представляє на українському ринку латвійського виробника Saukas Kudra

Наявні потужності підприємства дозволяють видобувати і переробляти до 500 тис. куб. м на рік. Дане підприємство має в своєму переліку продукції, як і торф в стані сировини, так і повністю готові субстрати для вирощування овочів та квітів. Підприємство може поставляти, як фрезерний, так і різний торф і субстрати на основі цих торфів, з фракцією по бажанню замовника.

Ми реалізовуємо торф та торф’яні субстрати:

Велика фасовка

Торф’яні продукти для професійних вирощувачів: розсади квіткових та овочевих культур, ландшафтного дизайну, профейсійних вирощувачів ягід тощо.

Переглянути велику фасовку  

Завантажити каталог

Мала фасовка

Субстрати для домашнього вирощування кімнатних та
балконних квітів, різних овочів та вирощування росади тощо.

Переглянути малу фасовку  

Завантажити каталог

Для замовлення товару
чи задати питання

Залиште свої контактні данні, та ми зв’яжемось з Вами
найближчим часом.